O nas

„Cztery Łapy” powstały, ponieważ jestem wielkim miłośnikiem psów. Oddając w moje ręce swoich czworonożnych przyjaciół zyskają Państwo pewność, że zajmie się nimi osoba serdeczna, kompetentna, pełna ciepła, pasji i profesjonalizmu. Pod moją opieką pieski będą bezpieczne, do każdego z nich podchodzę bowiem indywidualnie, nie stosuję środków usypiających. Każdemu stworzeniu poświęcam tyle czasu, ile potrzebuje. Najpierw staram się zapoznać z pieskiem, oswoić go i zapewnić mu komfortowe warunki, dopiero później zabieram się za zabiegi pielęgnacyjne.

Mój salon to miejsce nieszablonowe, jego wnętrze jest nowoczesne i przyjazne, a kosmetyki i sprzęt, których używam, są najwyższej jakości. Praca, którą wykonuję sprawia mi ogromną radość, dlatego warto mi zaufać i przyprowadzić pieska właśnie do mnie. Posiadam wiedzę i doświadczenie w zakresie oferowanych przeze mnie usług.

Dlaczego 4 Łapy?

Cechuje mnie indywidualne podejście do klienta. Stosuję wysokiej jakości i klasy preparaty. Używam tylko profesjonalnego sprzętu. Pod moją opieką Państwa pupil jest bezpieczny, oddajecie go Państwo w dobre ręce!